معرفی نمایشگاه

در نخستین نمایشگاه بین المللی پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته تمام اکوسیستم صنعت پست گرد هم خواهند آمد تا ضمن تبادل دانش میان بازیگران فعال آن، بازدیدکنندگان نیز با دستاوردهای مهم این صنعت آشنا شوند. اکوسیستم پست مرکز توجه این نمایشگاه خواهد بود و ما با رویکردی تعاملی سعی خواهیم کرد جنبه‌های مختلف هوشمندسازی، دیجیتال مارکتینگ، سهولت در انجام خدمات و سرعت عمل را در معرض دید مخاطبین قرار دهیم. 

نمایشگاه پست اکسپو مهم‌ترین فرصت برای شرکت‌های فعال در حوزه‌هایی مانند بسته‌بندی، لجستیک، خدمات پستی، فناوری‌های جدید و هوشمندسازی، خدمات الکترونیک، رباتیک، اینترنت اشیاء ،  قبول و ارسال مرسوله، و هر خدمت یا محصول مرتبط با صنعت پست خواهد بود. در این نمایشگاه جدیدترین ایده‌ها و نوآوری‌ها در صنعت پست به نمایش  گذاشته می‌شود و همچنین بستری برای ایجاد روابط تجاری در مقیاس ملی و جهانی برقرار خواهدشد. 

 

موضوعات نمایشگاه

 1. سیستم‌های لجستیک هوشمند
 2. خدمات تحویل و ارسال بسته‌های پستی
 3. رباتیک و هوش مصنوعی
 4. حمل و نقل    پستی و روش‌ها  نوین تحویل مرسوله
 5. ناوگان بدون آلایندگی
 6. اینترنت اشیاء
 7. سورتینگ  پیشرفته
 8. ردیابی و ترکینگ پستچی  و مرسوله
 9. تجارت الکترونیک و خدمات پستی
 10. باکس‌های رمزنگاری شده(POUD)
 11. خدمات الکترونیک و تحول پیشخوان‌های پستی
 12. تحویل بسته‌ها ی بدون سرنشین
 13. چاپ و بسته بندی های متنوع
 14. اتوماسیون و سامانه‌های  پستی
 15. ارسال مرسولات بین المللی

 

 آنچه در انتظار شما است

نخستین نمایشگاه بین المللی پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته فرصتی برای تعامل، همکاری و عرضه  به روز ترین دستاوردهای اکوسیستم صنعت پس است.  در این نمایشگاه  بسترهای متنوعی را برای شما فراهم نموده‌ایم تا بتوانید با همکاران، شرکت‌های بزرگ داخلی، شرکت‌های بین‌المللی و  عموم فعالان این صنعت ارتباط برقرار نمایید. پاویون‌ها و بخش‌های تخصصی و عمومی  با توجه به  همه مخاطب ها و سلایق فراهم شده اند تا همگی از این رویداد استفاده کافی را ببرند.