طراحی محیطی و غرفه سازی:

در تمامی نمایشگاه ها جدای از نام شرکت و برندی که در نمایشگاه حضور دارد، غرفه سازی آن اهمیت فراوانی دارد. در گذشته غرفه سازی به شکل ساده و بی آلایش و با کمترین امکانات انجام می شد. همین که مجموعه ها می توانستند با استفاده از یک سازه جداکننده چوبی یا فلزی فضای نمایشگاهی را بین خود و مجموعه مجاور، تقسیم کنند، یک غرفه ایجاد می شد. اما در حال حاضر غرفه سازی به حوزه علم طراحی و دکوراتیو وارد شده و آن را به امری پیچیده تبدیل کرده است.

به طوری که عنصر زیبایی به جزء جدایی ناپذیر غرفه های نمایشگاهی تبدیل شده است. امروزه غرفه سازی با استفاده از تجهیزات و دستگاه هایی انجام می شود که سرعت طراحی را تا حد زیادی کاهش داده و در عین حال به زیباسازی غرفه های نمایشگاهی انجامیده است. غرفه های نمایشگاهی باید بتوانند نیازهای بازاریابی و برندینگ شرکت ها را برآورده سازند. بنابراین شاخصه زیبایی و جذابیت یکی از مهمترین ویژگی های غرفه ها به شمار می رود که در زمان طراحی باید به آن توجه ویژه شود.

استودیو همراه ، با هدف ارائه خدمات متمایز در صنعت غرفه سازی و دکوراسیون داخلی ، از سال 1397 فعالیت خود را آغاز نموده و امروزه توان اجرایی تا 25000 متر مربع غرفه سازی در هر نمایشگاه را دارد و در این صنعت پیشرو می باشد . دپارتمان طراحی محیطی استودیو همراه با برترین و حرفه ای ترین طراحان صنعتی و مهندسین معماری فارغ ااتحصیل از دانشگاه های معتبر  با توجه به نیاز مشتری، به روز ترین طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی را انجام می دهد.

برای ثبت سفارش و مشاوره با کارشناسان بخش طراحی محیطی و غرفه سازی استودیو همراه با شماره  تماس  88334053-021   ارتباط بگیرید.